دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100

یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات پهنای باند، ارتباط بیسیم یا Wireless است که می‌تواند پهنای باندی بسیار بیش‌تر نسبت به آنچه بر بستر سیم مسی (DSL) تأمین می‌شود، در اختیار مشترک قرار دهد. اینترنت وایرلس" ارتباطات دوربرد فارس "دارای پوشش سراسری تقریبا در کل شیراز می‌باشد، لذا به شما این امکان را میدهدکه در صورت جابجایی محل سکونت ،به راحتی باتماس با شرکت جهت تنظیم آنتن رادیو، قادر به اتصال مجدد به شبکه اینترنت باشید .

نظر به اینکه دسترسی به این خدمات مستلزم امکان سنجی دقیق فنی می باشد، لطفا درنقشه امکان سنجی محل دریافت سرویس را مشخص نمایید. همچنین لازم به ذکر  است هزینه تجهیزات نهایی سمت مشترک (رادیو گیرنده ، پایه ، کابل و روتر ) به صورت جداگانه محاسبه و اخذ می گردد .

وایرلس یا اینترنت پرسرعت بیسیم فنّاوری می‌باشد که بوسیله امواج رادیویی اطلاعات منتقل‌شده و از جایی به‌جای دیگر می‌رود و نیاز شمارا به سیم و کابل از بین می‌برد. امواج رادیویی، مادون‌قرمز و ماکروویو، به‌جای سیم و کابل، برای انتقال سیـگنال بین دو دستگاه استفاده می‌شود.

از مزایایی اینترنت وایرلس در مکان‌هایی که امکان ارتباط کابلی وجود ندارد عدم نیاز این سرویس به این‌گونه تجهیزات و مقرون‌به‌صرفه بودن آن می‌باشددر این نوع فنّاوری ارتباطات نقطه‌به‌نقطه می‌باشد که جهت ایجاد شبکه‌های محلی و اینترانت بسیار مناسب است. فنّاوری وایرلس به‌سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می‌کند.

سازمان‌ها و شرکت‌هایی که نیاز به اینترنت با سرعت‌های بالا برای ارسال و دریافت اطلاعات نیاز داشته و یا از خطوط مسی و اجاره‌ای نمی‌توانند استفاده کنند بهترین راه‌حل مشکل آن‌ها استفاده از اینترنت وایرلس یا پرسرعت بیسیم می‌باشد.

در اختیار داشتن سرعت همیشه از امتیازاتی است که مجموع‌ها دنبال آن هستند. فن‌آوری اینترنت وایرلس پاسخی است به آن‌ها که به‌سرعت احتیاج دارند تا با استفاده از آن زودتر به هدف برسنداینترنت وایرلس فنّاوری جدیدی است.
استفاده از این فناوری اینترنت وایرلس برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار مشترکین قرار داده‌شده است تا همه کاربران بدون مشکل بتوانند از بستر و فضای اینترنت استفاده کافی را ببرند.

با بهره‌گیری از فناوری اینترنت وایرلس کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک گیرنده رادیوئی بیسیم بدون استفاده از خط تلفن، به‌صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوندبه‌عبارت‌دیگر، با استفاده از این فناوری می‌توان از آن برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت و بدون هزینه‌ی پالس تلفن بهره جست.

امکانات اینترنت وایرلس یا پرسرعت بیسیم:

  • اقتصادی بودن نسبت به ارتباطات سیمی مطابق با نیازهای شما

  • امکان ارائه پهنای باند به میزان درخواستی کاربران

  • یکپارچگی خدمات صوت و تصویر، داده و اینترنت

  • نصب و راه‌اندازی سریع

ازاین‌رو شرکت ارتباطات دوربرد بر این شد تا اینترنت وایرلس را در اختیار مشترکان خود قرار دهد تا بتواند سهمی در رسیدن کاربران به سرویس اینترنت وایرلس باکیفیت داشته باشد. ازآنجاکه سرعت اینترنت برای کاربران حائز اهمیت می‌باشد، کاربرانی که از داشتن اینترنت پرسرعت به هر دلیل محروم هستند و یا از سرویس فعلی خود ناراضی می‌باشند، می‌توانند برای دریافت خدمات اینترنت وایرلس با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایند.

جهت مشاهده و دانلود قرارداد مشترکین اینجا کلیک کنید.
شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد واستفاده از این سایت و خدمات آن به منزله پذیرش قوانین این سازمان و قوانین جمهوری اسلامی ایران است
سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات (195)

راه های ارتباطی :

شیراز خیابان قدوسی غربی - حدفاصل کوچه 2 و 4 - پلاک 108
کد پستی: 7186885138

071-38431163

info@dourbord.ir


           logo-samandehi