دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100

پهنای باند اختصاصی

پهنای باند در حقیقت تعیین کننده ی مقدار دیتایی است که میتواند در یک زمان از طریق یک ارتباط اینترنتی یا اینترانتی منتقل شود. طبیعتا هر چه پهنای باند اختصاص داده شده به یک ارتباط بیشتر باشد، سرعت انتقال دیتا در آن ارتباط هم بالاتر خواهد بود.

پهنای باند می تواند اشتراکی یا اختصاصی باشدکه بدون شک پهنای باند اختصاصی از انجا که بین چندین کاربر مشترک نیست،سرعت ارتباط را بسیار افزایش خواهد داد.

تمام ارتباطات مبتنی بر ADSL  که امروزه بین مردم متدوال هستند(خانه ها و اداره ها و شرکت های کوچک با تعداد کامپیوتر های کم) مثالی از پهنای باند اشتراکی هستند.این پهنای باند فقط می تواند پاسخگوی نیاز ها در مقیاس کوچک باشد.

اگر شما از جمله کاربرانی هستید که به بازی های کیفیت بالای انلاین علاقمند هستید و یا صاحب مشاغل اینترنتی هستید که مرتبا از سرعت پائین و قطع ارتباط با درگاه بانکی و یا دیگر سامانه های مورد استفاده ی خوود نظیر CRM  شاکی هستید، شما میتوانید یک کاندید مناسب برای استفاده از پهنای باند اختصاصی باشید.

مزایای پهنای باند اختصاصی

قطعا پهنای باند اختصاصی مزایای زیادی خواهد داشت.اگر بخواهیم تعدادی را بیان کنیم کیتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربران میتوانند سرویسی مطمئن با سرعت دانلود و اپلود برابر داشته باشند.
  • در ساعات اوج مصرف و پرباری شبکه هیچ تغییری را حس نخواهند کرد.
  • میزان حجم مصرفی آنها نامحدود می باشد و نیازی به خرید ترافیک نخواهند داشت.
  • به علت استفاده از بسترهای ارتباطی پایدارتر از جمله وایرلس، فیبر نوری و ... مشکلات فاصله دور از مرکز مخابراتی و نوسان لینک به علت نویز روی خط و پهنای باند محدود را نیز تجربه نخواهید کرد.

معایب استفاده از پهنای باند اختصاصی

تنها نکته ای که در مورد استفاده از این سرویس وجود دارد مسئله ی هزینه ی آن است.از انجائیکه پهنای باند اختصاصی مختص به یک کاربر است و مشترک بین چند کاربر نیست، هزینه ی بالاتری دارد که البته تمایز کیفیت آن قطعا جبران هزینه ی مازاد آن را خواهد کرد.

لطفا جهت تهیه این سرویس با شرکت تماس حاصل فرمایید تا از قیمت و جزئیات آن اطلاع یابید(قیمت بر مبنای میزان پهنای باند درخواستی و بر اساس توافق بین طرفین اعلام خواهد شد)

 شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد واستفاده از این سایت و خدمات آن به منزله پذیرش قوانین این سازمان و قوانین جمهوری اسلامی ایران است
سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات (195)

راه های ارتباطی :

شیراز خیابان قدوسی غربی - حدفاصل کوچه 2 و 4 - پلاک 108
کد پستی: 7186885138

071-38431163

info@dourbord.ir


           logo-samandehi