دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100

  Data Center به مجموعه‌ای از سرویس دهنده ها، زیرساخت‌های ارتباطی ، امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارائه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه ( اینترنت، اینترانت، اکسترانت ) بکار گرفته می‌شوند.

Data Center   ، بسته به نوع کاربردی که برای آن تعریف شده است، می‌تواند به عنوان یک مرکز پردازشی، مرکز ذخیره داده، مرکز جمع آوری داده و یا تمامی این موارد عمل کند. مراکز داده بسیار عظیم و متنوعی در سرتاسر شبکه جهانی اینترنت در حال سرویس دهی هستند که برخی از این مراکز استفاده تجاری محدود درون سازمانی دارند و برخی دیگر در اینترنت به صورت تجاری و یا عمومی قابل استفاده هستند.

شرکت ارتباطات دوربرد فارس با داشتن یکی از مدرنترین مرکز داده ها  (Data Center) امکان میزبانی وب سایت و کامپیوتر های سرویس دهنده شرکتها ، سازمان ها ، خبرگزاری ها و سایت های پر بازدید را دارد . همچنین شرکت ارتباطات دوربرد فارس آمادگی دارد سرورهای قدرتمند خود را بصورت اختصاصی در اختیار وب سایتهای پر بازدید قرار دهد . 
پهنای باند نامحدود ، سرعت دسترسی بسیار بالا ، دسترسی کاربران حتی در صورت قطع ارتباط با اینترنت پشتیبانی 24 ساعته و  امنیت کامل با بهره گیری از مدرنترین تجهیزات از مزایای خدمات میزبانی است . 
با میزبانی وب سایت خود در مرکز داده های ارتباطات دوربرد فارس برای همیشه از بابت حملات اینترنتی آسوده خاطر خواهید بود .

...این سرویس در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد 



شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس دارای مجوز Servco به شماره 63-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد واستفاده از این سایت و خدمات آن به منزله پذیرش قوانین این سازمان و قوانین جمهوری اسلامی ایران است
سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات (195)

راه های ارتباطی :

شیراز خیابان قدوسی غربی - حدفاصل کوچه 2 و 4 - پلاک 108
کد پستی: 7186885138

071-38431163

info@dourbord.ir


           



logo-samandehi